Jak restartovat kariéru

16

LEDEN, 2018

Osobní rozvoj

Změna práce je jedna z největších změn v našich životech. Většinou opouštíme svou komfortní zónu. Vydáváme se do neznáma a vedou nás k tomu rozličné důvody. Důležité je ovšem vědět proč práci měníme. Top activa group Vám přináší článek, který Vám pomůže při změně povolání.

Top activa group s.r.o.

Mezi jeden z prvních mýtu, především mezi neúspěšnými lidmi, je ten, že se nelze živit něčím co nás baví a naplňuje. Částečně to bude strach. Strach z toho, že to prostě musí být jedno nebo druhé, pokud se budeme „bavit“ nevyděláme si tím, ale na živobytí. Pokud chcete změnit povolání, musíte většinou tento strach překonat a začít pracovat v něčem, co bude splňovat Vše požadavky.

Dalším mýtem, co Vás může odradit je klasické: „Teď na to není vhodná doba.“ Pokud budete přemýšlet takto, vhodná doba opravdu nikdy nebude. Lidé často podobné věci odkládají a čekají na něco, co nikdy nemusí přijít. Překonejte toto myšlení a uvidíte, že vhodná doba je jen mýtus.

 

„Pokud toužíte po změně, udělejte ji! Vhodná doba je vždy.“

Lidé, kteří touží po změně v profesním životě si často dělají záložní plány. Pokukují po druhé práci a přitom stále přežívají ve své staré práci. Pokud chcete kariéru restartovat, udělejte to. Nesnažte se sedět tzv. na dvou židlích. Vydejte se vstříc svému vysněnému povolání a plně se mu oddejte.

Na závěr je potřeba říct, že ne každý dokáže udělat podobnou změnu. Ne pro každého čeká za rohem vysněná práce a pozice. Pokud ovšem narazíte na něco, co Vás zaujalo a cítíte, že je to správně, tak neváhejte.
Budete možná překvapeni jak lehké to bylo a jak Váš život nabral ten správný směr.

 

rychlý kontakt

info@topactiva.cz
732 799 642

Sídlo společnosti

Top activa group s.r.o.
IČ: 05074282   DIČ: CZ05074282
Křížovnická 86/6
110 00  Praha 1 – Staré Město

Centrála společnosti

Kollárova 634
767 01  Kroměříž

Naše společnost využívá projektu Evropské unie který je spolufinancovaný z evropského sociálního fondu „znovu do práce“.

© 2017 Top activa group s.r.o. Vytvořila ♥ WHITE GORILLA.

Pin It on Pinterest

Share This